کار تیمی تضمین خدمات ماست

چند اپراتور آنلاین همواره پاسخگوی سوالات شما هستند

سایت همیار در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات وب با کیفیت جهانی پایه گذاری شد. طی نزدیک به دو دهه ارائه خدمات تخصصی وب و IT، طراحی سایت و سئو و طراحی پورتال و CMS اختصاصی، در کنار میزبانی وب حرفه ای و سرور مجازی و اختصاصی برای کسب و کارها شرکت‌ها و سازمان‌ها؛ به عنوان یکی از شرکت‌های برتر فناوری اطلاعات شناخته شده و امروزه بهترین خدمات تخصصی وب را با بالاترین کیفیت در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.

Exchange of information
ثبت شده ایم با قدمتی بالاتر از موتورهای جستجوگر مثل گوگل

اهداف و چشم اندازها
تلاش ما این است که هر شخص ایرانی و یا هر کسب و کار ایرانی یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. که بتواند بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی کنترل کامل قسمت های مختلف سایت را بر عهده خود داشته باشد و کسب و کار خود رونق بخشد ما در سایت همیار این فرضیه را برای شما محقق خواهیم ساخت و با طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می کنیم.

ماموریت سایت همیار
سایت همیار بر آن است تا با افزایش و رونق کسب و کار مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتری همیشگی با تامین سه اصل قیمت ، کیفیت مطلوب و حفظ ارزش های اجتماعی چشم انداز خود را تحقق بخشد. شناسایی پروژه برنامه ریزی پروژه پیاده سازی پروژه تحویل پروژه

توسعه یافته توسط sitehamyar.com


Main members of Sitehamyar

اعضای اصلی سایت همیار

Narges Alizade

پشتیبانی / طراح

Mostafa Bagheri

برنامه نویس / طراح

Sadegh yazdanejad

مدیر عامل / برنامه نویس

Hamed niazi

برنامه نویس / سئو

Parisa Kayedi

گرافیست
توسعه یافته توسط Sitehamyar

ما از هر جنبه ای در
برنامه ریزی کار می کنیم

2010
سال تاسیس
749
مشتریان خوشحال
32
شرکت با ما کار می کند
2
دفاتر
7
اعضای تیم
750
پروژه های تکمیل شده